W bieżącym roku przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II, a w niedzielę 11 października 2020 roku obchodziliśmy XX Dzień Papieski pod hasłem Totus Tuus. Z tej okazji, uczniowie klasy 2 i 3 wzięli udział w Gminnym Konkursie Jan Paweł II w poezji i w piosence, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Jaworniku Niebyleckim. W tym roku był to konkurs plastyczny pt. Poezja i Piosenka w Obrazach.

Do konkursu zakwalifikowały się prace plastyczne następujących osób:
- Izabela Owczarek, kl. 3
- Michał Owczarek, kl. 2
- Oliwia Kocur, kl. 2

Uczennica klasy 3 - Izabela Owczarek - zajęła I miejsce, natomiast uczeń klasy 2 - Michał Owczarek - zajął II miejsce. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a osobom nagrodzonym gratulujemy.

info.: Alicja Smela

Izabela Owczarek kl. 3 S.P. Blizianka Opiekun - Alicja Smela

Michał Owczarek kl. 2 S.P. Blizianka Opiekun - Alicja Smela

Oliwia Kocur kl. 2 S.P. Blizianka Opiekun - Alicja Smela