OGŁOSZENIA XII NDZ.ZW.21.06 2020 – A -

1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej,

3. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi.

4. PRASA KATOLICKA: NIEDZIELA, MIŁUJCIE SIĘ.

5. Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominam dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, by było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty czas z Bogiem. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji. Niech to będzie błogosławiony czas wypoczynku, regeneracji sił, ale także duchowego wzrostu. Nawet w wakacje można wybrać się na rekolekcje czy pielgrzymkę, a odwiedzając ciekawe miejsca, zwłaszcza w świątyniach, nie tylko podziwiać piękno, ale przede wszystkim oddać cześć Panu całego stworzenia. MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE CZWARTEK 18.00. PIELGRZYMKA Z MAJA PRZEŁOŻONA NA 7/8 WRZESIEŃ.

6. U progu czasu wakacyjnego pamiętajmy, że od Pana Boga i Jego przykazań nie ma wakacji, a na urlop warto zabrać ze sobą różaniec, modlitewnik lub Pismo Święte. Nie zapominajmy też, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej drodze.

7. Bóg zapłać za sprzątanie i koszenie trawy – w tym tygodniu za kościół odpowiedzialne są następujące rodziny: STAWARZ HELENA, SOBOŃ JOLANTA.

8. W sobotę o g.12.00 odbędzie się I komunia św. dzieci.

9. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego dla dzieci jest we wtorek – wszystkie dzieci.

10 . Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych: piątek o g. 16.00. – próba w czwartek po mszy św.

11. Podziękowanie za złożony dar ołtarza – dzieci pierwszokomunijne komplet obrusów ołtarzowych, bierzmowani ofiara pieniężna.