OGŁOSZENIA I NDZ. WP. – B-18.II.18
1. W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu Kościół przypomina nam prawdę, że każdy z nas jest kuszony. Pan Jezus także nie był w swoim ziemskim życiu wolny od pokus. Pokazał nam jednak, jak należy z nimi walczyć.

2. Nabożeństwa pasyjne, w których rozważamy mękę Pańską, przygotowują nas do głębszego przeżywania tajemnicy odkupienia człowieka. Na nabożeństwo drogi krzyżowej zapraszam w piątek o godz. 16.30, a na gorzkie żale w niedzielę.

3. Już dzisiaj informuje, że tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszej wspólnocie parafialnej odbędą się w dniach 11.02-13.02. Poprowadzi je ks. TOMASZ BŁAŻ.

4. Za tydzień przypada niedziela Ad gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami.

5. Prasa katolicka: Niedziela, Ola i Jaś, Miłujcie się - Niezwyciężony świadek Chrystusa – wstrząsające świadectwo niezłomnej wiary, jakie dał on w obliczu swej wyjątkowo okrutnej śmierci, do dziś porusza serca wszystkich ludzi dobrej woli - św. Andrzej Bobola
6. Kwiaty do grobu Pańskiego

7.Bóg zapłać za sprzątanie i złożoną ofiarę na kwiaty, w tym tygodniu odpowiedzialne następujące rodziny: LUBAS JUSTYNA, DROZD AGATA

W tym tygodniu patronujE nam:
 • 22 II – św. Piotr Apostoł (I w.), pierwszy biskup Rzymu, papież, nauczyciel wiary i wierny naśladowca Chrystusa.