OGŁOSZENIA V. NDZ. WLK.– B-2.05.21

1. Rozpoczęliśmy maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia o 18.00 zapraszam na nabożeństwo majowe,

2. Jutro, 3 maja, uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki naszego narodu. Przez lata ta uroczystość jednoczyła nas wokół sanktuarium jasnogórskiego, o którym św. Jan Paweł II, powiedział że tam bije serce naszego narodu. Maryja króluje nam od wieków i nigdy nie zawiodła pokładanej w Niej nadziei, czego świadectwem są wota wdzięczności. Tego dnia Msze w kościele o godz.7.30 I 10.30

3. Prasa katolicka: Niedziela, Miłujcie się.

4. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę na kwiaty - w tym tygodniu odpowiedzialne nastp rodziny: STAWARZ STANISŁAW, STAWARZ HELENA. Pamiętamy o śmieciach na cmentarzu.