OGŁOSZENIA X X VI. NDZ.ZW 26.09.21

1. Dzisiaj w całym Kościele przeżywamy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

2. Prasa katolicka : NIEDZIELA.

3. W środę święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Bóg posyła swoich aniołów, by troszczyli się o nas, strzegli nas i chronili w ważnych momentach życia. Oni są przejawem miłości i codziennej obecności Boga w naszym życiu. Warto polecać się ich opiece nie tylko w latach dziecięcych, ale i w dorosłym życiu.

4. W piątek rozpoczniemy październik, miesiąc w szczególny sposób poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Różaniec będziemy odmawiać codziennie o godz 17.00.

5. W pierwszy piątek miesiąca - SPOWIEDŹ dla dzieci w czwartek

6. W sobotę będziemy wspominali Świętych Aniołów Stróżów. Bóg każdemu z nas daje Anioła, by go strzegł i wspomagał na drogach życia.

7. W pierwszą sobotę miesiąca o godz.17.00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

8. Bóg zapłać za sprzątanie i strojenie świątyni - w tym tygodniu odpowiedzialne są następujące rodziny: ZAMORSKA TERESA, PŁOTCZYK RENATA

INTENCJE tygodnia 27.IX - 3.X.21

PONIEDZIAŁEK 18.00 + JÓZEFĘ I KAZIMIERZA GORZYNIK
WTOREK 18.00 + JÓZEF ANDRZEJ MARIA URYNIAK