OGŁOSZENIA V NDZ WLK. – C-17.V.19

1. Przykazanie miłości pozostawione przez Chrystusa swoim uczniom po wszystkie wieki będzie ożywiało wspólnotę Kościoła. Współczesnemu światu potrzeba wyraźnego świadectwa i nowej inspiracji, jaką ludzie wiary odnajdują nieustannie w słowach Mistrza.

2. Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszam do modlitwy codziennie wieczorem o godz. 18.00.

3. W piątek przypada wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Papież Benedykt XVI ustanowił to wspomnienie dniem modlitwy za Kościół w Chinach. Odpowiedzmy na ten apel papieża. W piątek również odpust w JAWORNIKU.

4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: NIEDZIELA, OLA I JAŚ.

5. BÓG ZAPŁAĆ za sprzątanie świątyni i koszenie trawy - w tym tygodniu za kościół odpowiedzialne są następujące rodziny: sprzątanie KOCUR ANDŻELIKA, BOCZAR NATALIA. Koszenie trawy: Ziobro Krzysztof, Pięciak Jerzy.

6. Zakończył się okres grzewczy: 42 zł od rodziny.

7. Panu Konradowi Owsiany dziękuje za prace przy boisku do siatkówki.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:
 • 24 V – Najświętsza Maryja Panna, Wspomożycielka Wiernych, Dzień modlitwy za Kościół w Chinach.