OGŁOSZENIA 2019.VII.14–XV NDZ. ZW .- C-

1. Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie uświadamia nam, że chrześcijańska miłość do bliźnich wyraża się nie tylko przez gesty, ale sposób postrzegania innych ludzi. Tego nowego patrzenia na człowieka uczy nas Chrystus, nieustannie ofiarując się za nas Ojcu podczas każdej Eucharystii.

2. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami letniego wypoczynku i rekolekcji organizowanymi przez naszą parafię i diecezję. Szczegółowe informacje i zapisy w biurze parafialnym.

3. Na czas wakacji polecamy- dobrą lekturę. Dziś do nabycia NIEDZIELA, RODZICE POBOŻNI.

4. Bóg zapłać za sprzątanie i strojenie świątyni w tym tygodniu za kościół opowiedzialne są następujące rodziny: DASZYKOWSKA MARIANNA, LUBAS DAREK. KOSZENIE TRAWY: KOŁUCKI STANISŁAW.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 15 VII – św. Bonawentura (1221-1274), biskup, Doktor Kościoła, autor traktatów teologicznych i życiorysów św. Franciszka,
• 16 VII – Matka Boża z góry Karmel, patronka duchowych synów proroka Eliasza, karmelitów.