Komunikaty Kurii na XIV Niedzielę zwykłą, 08.07.2018 r.

1. Z dniem 1 lipca 2018 r. Biskup Rzeszowski Jan Wątroba mianował ks. dr hab. Piotra Steczkowskiego kanclerzem Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie.

2. Uniwersytet Rzeszowski zaprasza do studiowania na kierunku „Nauki o rodzinie”. Po pierwszym stopniu zdobywa się tytuł licencjata, a na drugim tytuł magistra. Biskup Rzeszowski Jan Wątroba zachęca do promocji tego kierunku w ramach ogłoszeń parafialnych i wywieszenie plakatu w gablotce przy kościele. Treść ogłoszenia i plakatu informuje o ważnej sprawie dla Diecezji Rzeszowskiej, ze względu na umiejscowienie powyższych studiów w naszym Instytucie Teologiczno-Pastoralnym.

3. Ochotnicza Straż Pożarna w Hucisku gm. Głogów Małopolski serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do oddania krwi podczas jubileuszowej XX ambulansowej zbiórki krwi zorganizowanej w ramach ogólnopolskiego programu „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew”. Zbiórka odbędzie się 15 lipca 2018 r. w godz. od 10.00 do 14.00 w Hucisku przy Domu Ludowym. Podczas zbiórki krwi przewidziano szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych.