Głośmy światu: Bóg jest miłością pod tym hasłem bliziańska młodzież wyruszyła 26 grudnia ubiegłego roku (2009) z kolędą misyjną podobnie jak to ma miejsce we wszystkich diecezjach w Polsce. Misja dzieci została zorganizowana przez Papieskie Dzieła Misyjne Dzieci. W mijającym 2009 roku akcja misyjna ma na celu wsparcie katolickie placówki misyjne w Pakistanie. Kolędnicy wesprą swoich pakistańskich rówieśników przede wszystkim pomocą finansową przeznaczoną na dożywianie, sierocińce i szkoły.

Kolędnicy odwiedzili okoliczne domy śpiewając kolędy i przedstawiając sceny związane z Bożym Narodzeniem. Warto w tym miejscu przypomnieć iż ? jak donosi portal diecezji rzeszowskiej - jedno na dziesięcioro dzieci w Pakistanie umiera przed ukończeniem 10 roku życia, a ponad 30 milionów dzieci do 18 roku życia musi pracować. Misyjne kolędowanie w Polsce ma już długą tradycję bo sięga 1993r.